Małgorzata:

'jeśli myślimy o tym samym Piłsudskim to to w zapisie będzie 2xs'
[więcej]

18

sty
2006

zima śniegowa poparta mrozem

kategoria: zapiski, link bezpośredni

Gliwice, 09.12

dłuższa przerwa na tomxx.net wynika z typowego u wszystkich tmx'ów zimowego letargu. śniegiem zasypało, a ja takiej zimy to nie pamiętam. wydawało się, że to już koniec, a dzisiaj niebo znowu się oberwało. idąc rano do pracy, brnąc poprzez zaspy i zwały śniegowe czułem się jak członek armii Napoleona wracający z wypadu na Moskwę. z tą różnicą, że podśpiewywałem sobie radośnie.. w Helionie podsumowanie roku -- wszyscy biegają jak nakręceni, jedno wielkie zamieszanie, liczby, wartości, wskaźniki efektywności. w pt w Ustroniu będę się wyginał przed całą firmą przedstawiając osiągnięcia prowadzonego przeze mnie działu. kolejne nerwy, kolejny stres. a później impreza..

a w Polsce wydarzenie goni wydarzenie. sejm się sypie -- durnie nie mogą się dogadać, a wyniknie z tego prawdowopodbnie termin kolejnych wyborów. ani ja, ani cała masa mi podobnych oczywiście na nie nie pójdziemy, więc jajogłowi będą narzekać na 10% frekwencję.. Ojciec Dyrektor tymczasem szaleje dalej -- tu także nikt nie wie jak się sprawa zakończy, ale pojawiły się odważne głosy, aby wysłać go wraz z całą jego chorą moherową ekipą na misje do Konga. nie wiadomo czy kościołowi w Afryce przyniesie to korzyści, ale Polsce na pewno.. coraz mniej nadzieji na World Cup -- na 3500 biletów do PZPN'u wpłynęło już .. 180 000 zgłoszeń, a takich jak ja, którzy jeszcze zgłoszenia nie wysłali, jest całe mnóstwo. z dzisiejszej Wyborczej, przy codziennej prasówce kawowej, dowiedziałem się, że .. Orzeł Wojcieszków nie jedzie do Niemiec. klub z dolnośląskiej okręgówki otrzymał bilet na mecz z Niemcami i chciał go sprzedać na aukcji internetowej. zrozpaczeni kibice naszej reprezentacji już wysyłają skargi do FIFY, oczywiście z marną szansą zmiany czegokolwiek.

wczoraj z moją łyżwiarką odstawialiśmy piruety na lodowisku.. z łyżwami podobno jest tak jak z rowerem, dopóki nie upadniesz to się nie nauczysz. nie upadłem ani razu.. wkrótce dorzucę jakieś nowe fotki, w końcu to już rok 2006 i życie ochoczo toczy się dalej..