Małgorzata:

'jeśli myślimy o tym samym Piłsudskim to to w zapisie będzie 2xs'
[więcej]

27

paź
2005

PHP in a Nutshell -- a Desktop Quick Reference

kategoria: pasje, link bezpośredni

Gliwice, 16.59

komputer wrósł we mnie tak głęboko i tak nieodwracalnie, jak ja kiedyś wyrosłem z moich dziecięcych ciuchów. to, że nie wyobrażam sobie dnia bez Sieci spowodowane jest nie tylko moim uzależnieniem, trwale wychowywanym od piętnastu lat, lecz także sposobem na zarabianie dolarów..

dzisiaj dla przykładu zająłem się przeglądem książek przewidzianych do wydania przez nasze wydawnictwo. po funkcjach już od pewnego czasu poruszam się biegle, teraz jednak w zadrukowywanych śmierdzącą farbą stronach odnajduję radość, w kodzie -- poezję..

int time ( void )

PHP represents time as the number of seconds that have passed since January 1st 1970 00:00:00 GMT, a date known as the start of the Unix epoch; hence, this date format is known as epoch time or Unix timestamp. This might be a peculiar way to store dates, but it works well -- internally, you can store any date since 1970 as an integer, and convert to a human-readable string wherever necessary.
jak to właściwie było, gdy świat nie składał się z ciągów bitów, a rzeczywistość nie byłą reprezentowana przez zera i jedynki? ja nie pamiętam..