Małgorzata:

'jeśli myślimy o tym samym Piłsudskim to to w zapisie będzie 2xs'
[więcej]

20

mar
2007

zwycięstwo!

kategoria: pasje, link bezpośredni

Brighton, 12.34

mój team wygrał turniej Comic Relief. jak można się tego było spodziewać -- dodałbym, gdybym był próżny, a że staram się nie być, to nie dodam.. odegrałem w tym sukcesie całkiem dużą rolę, zarówno pozytywną, jak i negatywną.

fajna zabawa, 4 drużyny, a na trybunach m.in. szef wszystkich szefów* naszej firmy. w pierwszym meczu graliśmy z silnymi Francuzami i nawet już przegrywaliśmy 0-1, ale wykazałem się instynktem strzeleckim i po moich dwóch golach wygraliśmy 2-1. w kolejnym meczu jeszcze trudniejszy przeciwnik -- miejscowi Angole. zagraliśmy klasycznie po niemiecku, solidnie z tyłu, twardo w środku pola. po błędzie przeciwników huknąłem z połowy boiska, wpadło i wygraliśmy 1-0 gwarantując sobie tym samym awans do finału. w ostatnim meczu graliśmy już na luzie, ja sobie postrzelałem i bez problemów pokonaliśmy zespół The Convicts 3-1, ale co to za sukces ograć bandę Australijczyków i Nowozelandczyków wspieranych Hiszpanem i Walijczykiem..

w meczu o trzecie miejsce Francuzi zremisowali z Australijczykami 1-1 (po czym obie strony zeszły z boiska zadowolone), a wielki finał, jak to się często dzieje na międzynarodowych imprezach, rozczarował. więcej było walki, typowej kopaniny boiskowej niż pięknej gry i mecz skończył się wynikiem 0-0, a o wygranej zadecydowały karne. ja przestrzeliłem, ale ziomale niemieccy strzelali pewnie i wygraliśmy 3-2 zdobywając tytuł pierwszego Mistrza NCsoft Corporation :-)

po turnieju w małej brytyjskiej knajpce przy Fostersie przeżywaliśmy każdą akcję, analizując naszą grę, bramki i niewykorzystane sytuacje..

* założycielem europejskiej siedziby naszej koreańskiej korporacji jest Geoff Heath -- facet około 70-tki, milioner i podróżnik. ma jakiś dar zarabiania pieniędzy, podobno każda firma, którą zarządzał osiągnęła sukces, a sam Geoff ostatnio zajmuje się tak nieprzyziemnymi sprawami jak opłynięcie świata na własnym jachcie, czy licencja pilota małej awionetki..