Małgorzata:

'jeśli myślimy o tym samym Piłsudskim to to w zapisie będzie 2xs'
[więcej]

01

mar
2007

korea hardcore

kategoria: zapiski, link bezpośredni

Brighton, 14.10

ekipa NCsoftu to ekscentryczni ludzie. na porządku dziennym jest strzelanina firmowa z plastikowej broni, a sam szef wszystkich szefów na przyjęciu firmowym (wszyscy w garniturach) rozpoczął wojnę na kulki papierowe. po chwili rzucała się cała sala. co prawda alkoholu się tu nie pija (yo yo yo helion friends!!), ale i tak jest wesoło.. zdarzają się jednak jednostki, które o większy ekscentryzm posądzać nie wypada. no właśnie.. można się naciąć..

na przykład Koreańczyk, jeden z trójki pracujących u nas skośnookich. chłopak ułożony, spokojny, powiedzieć można smutny.. Azjata o wzroku skierowanym w podłogę, o chodzie równym jak obywatele państwa komunistycznego, powściągliwy w poglądach, sympatyczny w rozmowie choć chłodny z aparycji. no to tyle o pierwszym wrażeniu, teraz druga strona:

Paha jest muzykiem. artystą metalowym, kompozytorem i solistą. co jakiś czas rozsyła po firmie informacje o swoich nowych produkcjach, a ostatnio na swoją stronę wrzucił nawet film z hard-rockowej imprezy, w której wymiatał, jak jego ziomale w wojnie z wrogiem z północy. zaprszam na stronę główną artysty: http://www.pahamusic.com