Małgorzata:

'jeśli myślimy o tym samym Piłsudskim to to w zapisie będzie 2xs'
[więcej]

12

sty
2007

helion team..

kategoria: humor, link bezpośredni

Brighton, 10.40

podczas gdy Romek i bracia Kaczyńscy próbują nam udowodnić, ze ludzie dzielą się na dobrych (ci chodzą do kościoła, głoszą skrajnie prawicowe poglądy i głośno rozliczają się z przeszłością) i na złych (ci zdecydowanie wywodzą się z SLD, są nowocześni i proamerykańscy, choć to komuchy), ja myślę, że świat jest jednak nieco bardziej skomplikowany..

na przykład moi ziomale z helionu, ani skrajnie dobrzy, ani bardzo źli, jadą na poświąteczny wyjazd pijacki. śmiesznie jest, jak co roku. początek mojej rozmowy z Pawłem:

tmx: - co tam słychać w wielkim świecie?
pawlo: - w wielkim świecie nie mam za chuja pojęcia, za to u nas w kurwidole kroi się wyjazd 19.01 na picie pod Kraków..

po dokładniejszej lustracji sprawy okazało się, że zapowiedziano już, że:

na spotkanie noworoczne możesz dojechać (oraz wrócić) specjalnym bezpiecznym autobusem z trzeźwym kierowcą. W szczególności polecam tę formę powrotu z imprezy osobom, które lubią się dobrze bawić..

specjalnym zainteresowaniem cieszą się zawody w obstawianie godziny, kiedy padnie Świeżak. John pada zawsze, koniecznie przed północą, koniecznie przed wszystkimi. Pawlo kontynuuje:

tak nawiasem to jest obstawka w redakcji i może stawiać na to do której Świeżak wytrzyma, głosuje się na półgodzinne odcinki lub do każdej pełnej godziny..

on sam nie może głosować..

za to ja postawiłem, że do 2 i Magda powiedziała, że koleżeńsko to okej, ale w biznesie to ja raczej bym przepadł, bo nie myślę zdroworozsądkowo..


na ostatnim wyjeździe, około 11:30 jeden z RKPów (slang redakcyjny, Redaktor Książki Polskiej), kazał Świeżakowi podczas "przechadzki" przynieść sobie śledzia. powiedział: 'wiesz co Świeżak, zamiast dupczyć o jakichś sztukach walki poleciałbyś mi po śledzia'. nasz idol coś tam na to wymamrotał, że 'jakiego kurwa śledzia', ale po drugiej prośbie RKPa oddalił się w pole, żeby już do rana nie powrócić..

I miss you, helion team..