Małgorzata:

'jeśli myślimy o tym samym Piłsudskim to to w zapisie będzie 2xs'
[więcej]

27

paź
2006

NCsoft

kategoria: zapiski, link bezpośredni

Gliwice, 00.17

miała być spokojna jesień, a tu się nawyprawiało.. przenoszę się do Anglii.. NCsoft, moja nowa firma to jeden z największych na świecie producentów gier gatunku Massively Multiplayer Online RPG. została założona w Korei Płd w 1997 roku, obecnie posiada szereg oddziałów na całym świecie (m.in. Japonia, Chiny, Tajwan, Stany Zjednoczone), a moje miejsce w tej drabince to NCsoft Europe z siedzibą w Brighton. rozmowy trwały około miesiąca, ostatecznie zaproszono mnie na interview do Anglii, a że wcześniej Crio i Kropa spili mnie przepotężnie to wyluzowany dostałem ową pracę. będę zajmował się lokalizacją produktów spółki, głównie do języka polskiego.. zaczynam 1. grudnia.

w międzyczasie sprawiliśmy sobie ze Słońcem weekend w Paryżu -- lecimy 24. listopada, szykuje się fajna wycieczka. szkoda tylko, że nie mówimy w ich języku. btw. dawno nie byłem w kraju, w którym ciężko się będzie porozumieć..

plusy ostatnich tygodni to zaskakujące wręcz zachowanie przyjaciół, znajomych i współpracowników, którzy najpierw z uśmiechem gratulowali, a następnie ze smutkiem zastanawiali się, jak to będzie, kiedy mnie tu nie będzie. to miłe, ale na nostalgię przyjdzie jeszcze czas.. w końcu pewien etap mojego życia zostanie zakończony.. minusem będą samotne święta -- trochę to źle zorganizowałem, ale już trudno, jakoś to będzie..

wkrótce zaległa notka z Wenecji, a później już chyba opis i fotki z Paryża.